Sortuj

Natryski

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Zestaw natryskowy z baterią Tudela
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
 • Powierzchnia
 • chrom
 • chrom/biały
 • easy clean system
 • Pokaż więcej
 • Rodzaj asortymentu
 • Pokaż więcej
 • Rozstaw (mm)
 • Sposób montażu
 • Pokaż więcej
 • Typ produktu
 • Pokaż więcej
Obrazek Zestaw natryskowy z baterią Tudela
Obrazek Moza deszczownia z baterią natryskową termostatyczną
Obrazek Logon deszczownia z baterią natryskową termostatyczną
Obrazek Moza Black deszczownia z baterią termostatyczną
Obrazek Eos system natryskowy z deszczownicą
Obrazek Kolumna termostatyczna Musta czarna
Obrazek Kolumna z termostatem Musta AU-84-001 chrom
Obrazek Zestaw natryskowy z deszczownicą Altea
Obrazek Zestaw natryskowy z deszczownicą Rea Black 3F
Obrazek Dragon system natryskowy z deszczownicą
Obrazek Zestaw prysznicowy Squerto black
Obrazek Honos system natryskowy z deszczownicą
Obrazek Zestaw podtynkowy Algeo Square
Obrazek Zestaw natryskowy Krypton
Obrazek Zestaw natryskowy Neon
Obrazek Zestaw natryskowy Hypnos
Obrazek Zestaw natryskowy Fiesta 3F
Obrazek Zestaw natryskowy Maja
Obrazek Zestaw natryskowy Scorpio 1F
Obrazek Zestaw natryskowy Moza 3F
Obrazek Zestaw natryskowy Quadro N110
Obrazek Panel prysznicowy Afrodyta ”ST-8638”
Obrazek Panel prysznicowy Venus ”ST-8728” z termostatem
Obrazek Panel prysznicowy Solar 1500/200 mm
Obrazek Panel prysznicowy Eliza 1500x147
Obrazek Zestaw wannowy Omega
Obrazek Zestaw wannowy Amaltea 1F

Natryski

Zestawy prysznicowe to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych oraz tych, które bardziej niż codzienna kąpiel w wannie cenią sobie szybki prysznic. Korzystanie z prysznica pozwala na szybkie odświeżenie się w ciągu dnia, po treningu, przed wieczornym wyjściem. Nie można mu odmówić funkcjonalności i użyteczności, gdyż poza tym, że skutecznie rozbudza oraz orzeźwia, to jest też łatwy w użytkowaniu i w utrzymaniu czystości. Zestaw natryskowy do kabin prysznicowych doskonale wpasuje się w łazienki w każdym stylu, choć największą popularnością cieszy się w łazienkach nowoczesnych.

Zestawy prysznicowe

Do najpopularniejszych należą natryski prysznicowe montowanie na ścianie, zwane ściennymi. Są to natryski niezwykle funkcjonale oraz tanie, a dodatkowo charakteryzuje je łatwość w montażu. Na tradycyjny zestaw natryskowy składa się zwykle słuchawka, czyli rączka natryskowa, wąż natryskowy oraz panel z hydromasażem lub bez. Oczywiście możesz zdecydować samodzielnie o doborze odpowiednich produktów, które dopasujesz do swoich potrzeb i do swojej łazienki. To od twoich indywidualnych preferencji zależy, jaką armaturę wybierzesz i na jakie elementy zwrócisz uwagę. Niezbędne jest dopasowanie elementów takich jak wielkość główki deszczownicy, rączka natryskowa, materiał wykonania.

Zestaw natryskowy i odpowiednie rączki prysznicowe

Bardzo ważna jest słuchawka prysznicowa. Na co trzeba zwrócić uwagę przy jej wyborze? Ważny jest kształt oraz rozmiar słuchawki, który powinien być spójny z wyglądem baterii prysznicowej, oraz deszczownicy, jeśli jest w nią wyposażony. Wielkość słuchawki decyduje przede wszystkim o liczbie możliwych do wykorzystania rodzajów strumienia oraz na zużycie wody. Różne rodzaje natrysku w słuchawce wpływają na wpływają na wygodę i komfort użytkowania. Bardzo popularne są dodatkowe elementy pomocne w czyszczeniu słuchawek natrysków. Silikonowe stożki, przez które wypływa woda ze słuchawki, po przetarciu dłonią, sprawiają, że wykruszeniu ulegnie osad z kamienia.

Zestawy natryskowe — bateria z deszczownicą

Deszczownica z baterią termostatyczną to niezwykle elegancki i popularny trend w nowoczesnych łazienkach. Modele kwadratowe albo okrągłe idealnie wpiszą się w aranżację każdego wnętrza, stwarzając w łazience niezwykle komfortową strefę do spa. Na uwagę zasługują dostępne w naszym sklepie internetowym kabiny prysznicowe.

Zestawy prysznicowe podtynkowe

Poszczególne elementy i akcesoria, jak deszczownice, rurki, słuchawki, czy uchwyty np. na mydło to elementy, które są widoczne na ścianie. Wybór zestawu podtynkowego znacznie ograniczy ilość widocznych elementów. Jest to duża wygoda w utrzymaniu czystości. Zestawy podtynkowe do kabiny prysznicowej zwiększają też przestrzeń użytkową w kabinie. Natryski mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, mosiądzu, chromu. Różna jest też kolorystyka — popularny jest chrom, złoto oraz coraz częściej czerń. Pamiętaj, że na zestaw podtynkowy musisz zdecydować się jeszcze przed położeniem glazury pod prysznicem.

Natryski prysznicowe – na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Poza dopasowaniem słuchawek prysznicowych do kształtu i rozmiaru baterii oraz deszczownicy ważne jest też odpowiednie dobranie węża. Dobrze by wyróżniała go odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie substancji zawartych w środkach czyszczących. W dobrej jakości wężach wykorzystywane są funkcjonalne końcówki antyskrętne. Mają one za zadanie przeciwdziałać niewygodnemu skręcaniu się węża podczas brania kąpieli.

Zobacz więcej