Wieszaki
Wieszak stojący 9326 czarny
Wieszak Holmes antracyt/dąb artisan
Panel Duży Galia 04 biały
- Rodzaj asortymentu
- Materiał wykonania
- drewno
- drewno gięte, stal chromowana
- drewno lite
- drewno, stal malowana proszkowo
- drewno,kamień naturalny
- Metal
- metal, tworzywo sztuczne
- Metal/Drewno
- płyta MDF
- płyta meblowa
- płyta meblowa laminowana
- płyta wiórowa lainowana
- płyta wiórowa laminowana
- stal chromowana
- stal malowana proszkowo
- stal malowana proszkowo, drewno lite
- tworzywo sztuczne
- Wykończenie
Wieszak stojący 9326 czarny
Wieszak Holmes antracyt/dąb artisan
Panel Duży Galia 04 biały
Wieszak ścienny Gar. Ażur AWW-767
Wieszak stojący AWW-855
Wieszak Cella dąb artisan
Wieszak stojący SOL2 szary
Wieszak Nevio 06
Wieszak Holmes dąb artisan
Wieszak Holmes biały
Wieszak Opi dąb artisan
Wieszak Opi dąb sonoma
Wieszak Tom 80
Wieszak Amon biały
Wieszak z półką Zefir (sonoma)
Wieszak 1410-1508
Wieszak Cortina CNAG04
Wieszak 02 Oiven Cashmere
Wieszak 3-kołkowy sosna
Wieszak metalowy 9457 Broody czarny
Parawan Sewana orzech
Wieszak Dinko naturalny
Wieszak Tinko naturalny
Wieszak Kinko naturalny
Wieszak stojący Rob biały
Wieszak ścienny AWW-736
Wieszak ścienny 10-0775
Wieszaki na ubrania
W Twoim przedpokoju nie ma miejsca na pojemną szafę – ani wolnostojącą, ani wnękową? Nie oznacza to, że nie możesz tam wygodnie przechowywać odzieży wierzchniej! Pomogą w tym praktyczne ścienne wieszaki i stojaki na ubrania od Abra Meble – dostępne w kilku wersjach kolorystycznych doskonale uzupełnią aranżację każdego przedpokoju, od klasycznego po bardzo nowoczesny!
Wygodnie jest mieć w przedpokoju miejsce od odwieszenia kurtki czy płaszcza – tak, by można było po nie szybko sięgnąć przed wyjściem z domu. Niestety, nie w każdym wnętrzu można wygospodarować miejsce na dużą, pojemną szafę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się modny i wyjątkowo praktyczny wieszak ścienny do przedpokoju od Abra Meble.
Wieszaki do przedpokoju – małe meble o dużych możliwościach
W ofercie Abra Meble znaleźć można stojak na ubrania do przedpokoju o różnych wymiarach, dzięki czemu można łatwo dobrać mebel idealny do każdego wnętrza!
- o szerokości 40 cm – są stosunkowo wąskie, ale dość wysokie, dzięki czemu udało się na nich zmieścić aż cztery oddzielne uchwyty do wieszania odzieży. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, wszystkie wyposażone są w praktyczną górną półkę, idealną do przechowywania drobnych odzieżowych akcesoriów.
- o szerokości 74 cm – szersze, ale nieco krótsze, dzięki czemu, w zależności od modelu, zawierają 5-7 wieszaków (pojedynczych lub podwójnych). Znajdzie się na nich miejsce na odzież wierzchnią całej rodziny, również wyposażone są w otwarte górne półki na czapki, szaliki czy rękawiczki.
Wszystkie zostały wykonane z bardzo solidnych, wytrzymałych surowców – są odporne na uszkodzenia, można je łatwo wyczyścić, w doskonałym stanie służą przez długie lata! Wieszak na ubrania to zdecydowanie świetne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.
Przedpokój też może być stylowy dzięki wieszakom!
Nie można zapominać o walorach aranżacyjnych – wszystkie wyróżniają się stylowym designem oraz ponadczasową formą. Dzięki temu można szybko dobrać model idealny do konkretnej aranżacji – zarówno prostego wystroju skandynawskiego, eleganckiej aranżacji klasycznej, a także oryginalnego przedpokoju nowoczesnego!
W naszych sklepach wybierać można spośród wieszaków w różnych kolorach. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy czystej, śnieżnej bieli, zachwycających naturalnym ciepłem odcieni drewna dębu sonoma, jak również trendów nowoczesnych w postaci barwy surowego betonu. Dostępne zarówno oddzielnie, jak i w zestawach z innymi meblami do przedpokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Zobacz również inne meble: szafy do przedpokoju, komody do przedpokoju, szafki na buty, regały na buty, lustra do przedpokoju, wycieraczki.