Sortuj

Opaski drzwiowe

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Opaska standardowa Dąb Catania
Obrazek Listwa opaskowa orzech B339
Obrazek Listwa opaskowa dąb szlachetny
Obrazek Listwa opaskowa dąb europejski B639
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Czas realizacji od
Czas realizacji do
  • Rodzaj asortymentu
Obrazek Opaska standardowa Dąb Catania
Obrazek Listwa opaskowa orzech B339
Obrazek Listwa opaskowa dąb szlachetny
Obrazek Listwa opaskowa dąb europejski B639
Obrazek Listwa opaskowa antracyt B637
Obrazek Listwa płaska biały decor
Obrazek Listwa opaskowa dąb naturo B587
Obrazek Opaska standardowa dąb bursztynowy
Obrazek Opaska standardowa orzech kolumbijski
Obrazek Opaska standardowa wiąz skandynawski
Obrazek Opaska standardowa dąb kalifornijski
Obrazek Opaska standardowa modrzew czarny
Obrazek Opaska sęczna ozdobna

Opaski do drzwi

Opaski drzwiowe to specjalistyczne listwy drzwiowe, które pozwalają na doskonałe wykończenie przestrzeni wokół drzwi. Listwy przy drzwiach wewnętrznych sprawią, że same drzwi będą wyglądać o wiele atrakcyjniej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do porównania produktów — atrakcyjne elementy wykończeniowe znajdziesz bez problemu w naszym sklepie Abra Meble.

Nasza oferta to trwałe i solidnie wykonane elementy do wykończeń, które zachwycą swoją estetyką każdego. Opaski mocuje się w prosty sposób — wystarczy klej lub gwoździe albo śrubki. Jeśli interesuje Cię estetyczne wykończenie drzwi i wierzysz, że każdy szczegół jest ważny, nie zapomnij zastosować opasek do drzwi. Łatwość montażu, wysoka estetyka i duża funkcjonalność to niezaprzeczalne zalety takich produktów.

Opaski maskujące do drzwi wewnętrznych

Opaska maskująca to długa listwa, która otacza drzwi tak, że maskuje miejsce ich łączenia ze ścianą. Listwy maskujące wykonane mogą być z różnych materiałów, w naszym sklepie oferujemy przede wszystkim listwy wykonane z trwałej płyty MDF pokrytej folią o atrakcyjnym kolorze i wzorze. Listwa maskująca zasłoni nieatrakcyjne miejsce łączenia i zwiększy dekoracyjność wnętrza.

Dzięki opaskom drzwi wewnętrzne w każdym domu lub mieszkaniu będę o wiele atrakcyjniejsze. Ładnie wykończone przestrzenie zachwycą zarówno domowników, jak i gości. Dodatkowo listwa sprawi, że ościeżnica i ściana zostaną dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi lub zabrudzeniami. W ewentualną szczelinę nie będzie też wnikał kurz lub brud, dzięki czemu całość na dłużej pozostanie funkcjonalna.

Atrakcyjne drzwi wewnętrzne

Sprzedawane przez nasz sklep produkty do drzwi wewnętrznych przydadzą się do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Dzięki nim mieszkania i domy będą wyglądały naprawdę atrakcyjnie. Listwy są nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne — warto o nich pamiętać w czasie wykańczania pomieszczeń.

Listwę montuje się wokół ościeżnicy. Wyjątkowo łatwy montaż sprawia, że nie będziesz potrzebował pomocy fachowca przy tej czynności — przyklejenie listw jest proste i na pewno poradzisz sobie z tym sam.

Opaska maskująca w odpowiednim kolorze i rozmiarze

W naszym sklepie Abra Meble znajdziesz różnorodne opaski maskujące. Należy pamiętać o tym, że dobrze jest wybrać przyjemny dla oka kolor i wzór listw, tak by produkt pasował do wystroju wnętrza. Wyjątkowo popularne są kolory i wzory nawiązujące do drewna naturalnego — dąb sonoma, dąb kalifornijski lub orzech kolumbijski to popularne i chętnie wybierane odcienie. Listwa może być dopasowana do koloru drzwi lub koloru futryn, ale równie ciekawie wyglądają produkty, które nawiązują też do kolorystyki ścian lub podłóg.

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty, dlatego warto sprawdzić dokładnie naszą ofertę. Dzięki odpowiednim akcesoriom pomieszczenia będą prezentować się szczególnie atrakcyjnie.

Zobacz więcej