Sortuj

Piaskownice i zabawki

Wybrane dla Ciebie
Obrazek  Bujak dziecięcy Trixy mix kolorów
Obrazek  Piaskownica Mini Sandy 2 niebieska
Obrazek Piaskownica Sandy 2 jasnozielony
Obrazek Huśtawka metalowa dla dzieci Tymek niebieska
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
  • Materiał
Obrazek  Bujak dziecięcy Trixy mix kolorów
Obrazek  Piaskownica Mini Sandy 2 niebieska
Obrazek Piaskownica Sandy 2 jasnozielony
Obrazek Huśtawka metalowa dla dzieci Tymek niebieska
Obrazek Wspinacz kopułowy dla dzieci
Obrazek Ścianka wspinaczkowa 170x54x89 cm
Obrazek  Zestaw Hektor 3 323x359x281 cm
Obrazek  Zestaw Hektor 2 254x359x250 cm
Obrazek  Zestaw Hektor 1 300x394x228 cm
Obrazek  Plac zabaw Cubic Sigma 225x447x210 cm
Obrazek  Plac zabaw Cubic Gamma 225x186x210 cm
Obrazek Ślizg 120 Niebieski
Obrazek Ślizg 120 Jasno zielony
Obrazek Siedzisko Kubełkowe 3W1 Fioletowe
Obrazek Siedzisko Kubełkowe 3W1 Pomarańczowe

Piaskownice i zabawki

Przydomowy ogród to miejsce, w którym od wczesnej wiosny do późnej jesieni z przyjemnością spędzamy każdą wolną chwilę. Dobrze urządzona i odpowiednio wyposażona przestrzeń zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu rodziców zastanawia się jak nakłonić dzieci do zabawy na dworze? Jak wyposażyć ogród by nie chciały z niego wychodzić? Są takie elementy małej architektury, które kochają wszystkie maluchy.

Plastikowe piaskownice i zabawki do piasku dla najmłodszych dzieci

Piaskownica to bodaj najstarsza zabawka ogrodowa. Bawiły się w niej nasze babcie, mamy, bawiliśmy się my. A teraz z taką samą radością bawią się nasze dzieci i wnuki. Na przestrzeni wszystkich tych lat piaskownice przeszły prawdziwą metamorfozę. Dziś spotkać można modele różnej wielkości i o przeróżnych kształtach. Również Abra Meble zadbała o swoich najmłodszych klientów, przygotowując dla nich kolekcję zabawek ogrodowych, w tym również piaskownic.

Zalety piaskownicy

Piaskownice z naszej oferty to produkty wykonane z plastiku, przeznaczone mniejszych i większych dzieci. Modele w pełni przystosowane do potrzeb maluchów, pozbawione niebezpiecznych elementów, wyposażone natomiast w funkcjonalne elementy jak dla przykładu siedzisko lub pokrywa umożliwiająca zamknięcie piaskownicy po skończonej zabawie.

Piaskownica a wiek dziecka

Plastik, choć może nie ma najlepszej opinii, jest w tym wypadku świetnym rozwiązaniem. Jest funkcjonalny, praktyczny, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i co ważne, zwłaszcza z punktu widzenia najmłodszych użytkowników — kolorowy!

Wybierając piaskownicę jako element wyposażenia ogrodu, zapewniasz dziecku kreatywną zabawę na długie godziny. I jak się okazuje wiek dziecka, nie ma tu większego znaczenia. Zabawę w piasku lubią dzieci w każdym wieku.

Zabawki do piaskownicy

Jak piaskownica, to również zabawki do piasku. Aby zabawa w ogrodzie była udana, warto wyposażyć malucha w kilka ciekawych elementów, które pozwolą mu spędzać czas wesoło i kreatywnie. Obok klasycznego wiaderka, łopatki i foremek na szczególną uwagę zasługują silikonowe zabawki do piasku.

Zabawki ogrodowe dla dzieci

Ogród z zabawkami jest dla dziecka buzo bardziej interesujący. Jakie inne zabawki warto wykorzystać w aranżacji?

My proponujemy ponadczasowe bujaki. W wersji dla najmłodszych — modele plastikowe, umożliwiające wesołe kołysanie dwójki lub trójki dzieci. Obok piaskownicy, to właśnie bujaki są najchętniej wybieranym elementem wyposażenia ogrodu. Są bezpieczne przyjazne, wesołe i kolorowe. Bujak sprawi, że dziecko nie będzie chciało spędzać czasu w domu a w zaciszu przydomowego ogrodu.

 

Abra Meble oferuje bujaki i huśtawki do ogrodu dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Zapoznaj się koniecznie z całą naszą ofertą!

Zobacz więcej