Sortuj

Pawilony

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x2,5m zielony
Obrazek Pawilon ogrodowy 2.4x2.4x2.5 m niebieski
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x4x2,75 m brązowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3 m beżowy
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
  • Materiał ramy/stelaża
  • Rodzaj asortymentu
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x2,5m zielony
Obrazek Pawilon ogrodowy 2.4x2.4x2.5 m niebieski
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x4x2,75 m brązowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3 m beżowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3,3x3,3 m beżowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3,5 m beżowy
Nowość

Pawilon ogrodowy 3,5 m beżowy

1 099,00 zł
Obrazek Pawilon ogrodowy 2x3 m brązowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3,5m szary
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x2,65m beżowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x4x2,75m grafitowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x6x2,7m biały
Obrazek Pawilon ogrodowy 2,4x2,4x2,5m biały
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x3,05m beżowy
Obrazek Mini szklarnia 100 X 60 X 40 CM HS-F011
Obrazek Szklarnia 220 x 240 x 215 cm hs-f021
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x2,5m zielony
Obrazek Pawilon ogrodowy 2,6x2,6x2,2m beżowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 2x3m beżowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x4x2,75m beżowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x2,5m biały
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x9x2,7 m biały
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x6x2,7 m biały
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3 m grafitowy
Obrazek Pawilon ogrodowy 3x3x2,65m biały

Pawilony ogrodowe

Jeśli mamy większy ogródek czy też działkę poza miastem to pawilon ogrodowy będzie świetnym rozwiązaniem, by lepiej zagospodarować przestrzeń. Jest to interesujący, a zarazem bardzo funkcjonalny sposób na zaaranżowanie przestrzeni poza murami domu. Pawilony ogrodowe są zadaszone więc będą też świetnym miejscem, dzięki któremu ochronimy gości przed deszczem. Jego stabilna konstrukcja jest też bezpieczna, a w środku jest sporo miejsca nawet dla większej grupy ludzi. Namiot ogrodowy będzie więc doskonałym miejscem jeśli będziemy musieli ukryć się przed deszczem, wiatrem czy intensywnymi promieniami słonecznymi.

Pawilony ogrodowe służą m.in. organizacji spotkań z rodziną lub z przyjaciółmi. Równie dobrze możemy pod takim pawilonem zorganizować weekendowe spotkanie, jak i większą imprezę, taką jak święta czy urodziny. Warto zauważyć, że oferta jest wystarczająco bogata, by wybrać odpowiedniej wielkości namiot, który sprawi że ogród będzie bardziej funkcjonalny. Możemy przebierać we wzorach, kolorystyce. Przedział cenowy także jest dość rozpięty, dzięki czemu uda się wybrać namiot w odpowiedniej kwocie. Dostępne są proste modele w niższej cenie, jak i bardziej wyszukane namioty ogrodowe, których koszt będzie wyższy.

W jakich sytuacjach przydadzą się pawilony ogrodowe?

By móc skorzystać z pawilonów musimy dysponować przestrzenią na zewnątrz. Jeśli już spełniamy ten warunek, to możemy wybrać odpowiedni namiot. Pawilony sprawdzą się przede wszystkim wówczas, kiedy chcemy spędzić czas poza ścianami domu z rodziną lub przyjaciółmi. Pawilon ogrodowy nadaje całemu spotkaniu nieco inną, bardziej oryginalną i wyszukaną atmosferę. Co więcej dzięki namiotowi postawionemu w ogrodzie możemy być spokojni o kontynuowanie uroczystości nawet wówczas, kiedy załamie się pogoda. Pawilony ogrodowe charakteryzują się stabilną konstrukcją i możemy być spokojni o to, że wytrzymają nawet podczas większego deszczu czy podczas silnych podmuchów wiatru.

Pawilon będzie też schronieniem dla gości w sytuacjach, kiedy na zewnątrz panuje zbyt duże nasłonecznienie. Zorganizowana wewnątrz namiotu impreza to gwarancja tego, że nikt nie będzie narażony na zbyt intensywne promienie ultrafioletowe.

Ich funkcjonalność wynika nie tylko z tego, że stanowią świetną przestrzeń do organizacji mniejszych lub większych imprez, ale także z tego, że wygodnie się składają. Co oznacza, że po złożeniu nie zajmą wiele miejsca. Natomiast solidna konstrukcja umożliwia pozostawienie ich rozłożonych. Silniejsze podmuchy wiatru nie stanowią dla namiotu zagrożenia.

Możemy zatem z powodzeniem postawić wewnątrz pawilonu stół ogrodowy oraz krzesła ogrodowe lub zestaw mebli ogrodowych z wygodnym narożnikiem. Udekorować wnętrze doniczkami z roślinami i cieszyć się ze spotkania z rodziną bądź przyjaciółmi.

Zobacz więcej