Sortuj

Zestawy stół i krzesła

Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
Wybrane dla Ciebie
Obrazek Zestaw Soria espresso
Sortuj
Obrazek Zestaw Soria espresso
Obrazek Komplet Lolek B01044 1+2 czarny/wiśnia
Obrazek Zestaw stół i krzesła Marko 1+6
Obrazek Zestaw stół i krzesła Marzena 1+6,140x80+40
Obrazek Komplet Wiktor 1+6 St-04
Obrazek Zestaw stół i krzesła Samuel 1+4 ST30 W113 sonoma
Obrazek Zestaw Stół I Krzesła Voto Do1320 1+4 Dąb/Czarny
Obrazek Zestaw Stół I Krzesła Iwo 1+4 Czarny
Obrazek Zestaw Stół I Krzesła Ariel Biały
Obrazek Zestaw stół i krzesła Nike 1+6 st28 140x80+40 +W118 lefkas
Obrazek Zestaw stół i krzesła Dubaj 1+4
Obrazek Zestaw stół + 4 krzesła Fatim
Obrazek Zestaw stół i krzesła Zbyś 1+4 szary 80
Obrazek Zestaw stół i krzesła Espresso 1+4 Black/San Remo
Obrazek Zestaw stół i krzesła 1+4 boss 7 sonoma 6
Obrazek Narożnik kuchenny Merkury II Eko d.son.
Obrazek Narożnik kuchenny Merkury II olcha Eko ciemne
Obrazek Narożnik kuchenny Merkury II Tabak/boss 2
Obrazek Zestaw Emilia 1+6 St874 140x80+40 Wotan Kr981 Wotan Fancy96
Obrazek Zestaw stół i krzesła Filip 2 1+6
Obrazek Komplet Spot (D01043R)

Rola stołu i krzeseł w kuchni - strefie spotkań i wspólnych posiłków 

Kuchnia jest sercem domu, miejscem, gdzie nie tylko przygotowujemy posiłki, ale także spędzamy czas w gronie rodziny i przyjaciół. W centrum tego wyjątkowego pomieszczenia stół i krzesła odgrywają kluczową rolę. Są one nie tylko meblami funkcjonalnymi, ale także tworzą atmosferę i przestrzeń do wspólnych spotkań oraz spożywania posiłków. Odpowiednio dobrane meble kuchenne, zarówno pod względem komfortu, jak i stylu, tworzą przestrzeń, w której chętnie spędzamy czas w gronie najbliższych. To właśnie tak rodzą się piękne wspomnienia i tworzą się więzi, które trwają przez lata.

Stoły z krzesłami do kuchni – meble uniwersalne

Stół z krzesłami Abra może przyjąć także funkcję ławy do salonu – wiadomo przecież, że niewiele osób może pozwolić sobie na wygospodarowanie osobnego pomieszczenia na jadalnię, ze względu na ograniczone miejsce, więc część jadalna mieszkania znajduje się w salonie. Na co dzień stół i krzesła można ustawić w pobliżu ściany, by nie zajmowały zbyt wiele miejsca, a podczas przyjęć – postawić przy sofie, kanapie czy dostawić krzesła, dzięki czemu usiądzie przy nim więcej osób. Stoły i krzesła w ofercie Abra są na tyle uniwersalne, że śmiało można je łączyć w różne, stylowe kompozycje. Taki zestaw jest zdecydowanie niezbędny w każdej jadalni czy salonie - to nie tylko stół i krzesła, to idealnie dopełnienie wystroju, ale także miejsce do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny czy znajomych.

Jak wybrać odpowiedni zestaw do kuchni, jadalni i salonu ?

Wybór odpowiedniego zestawu stołu z krzesłami do kuchni, jadalni lub salonu może być wyzwaniem, ale warto poświęcić trochę czasu na dokładne przemyślenie i zaplanowanie.

  1. Przy wyborze zestawu kuchennego, warto zwrócić uwagę wielkość, uwzględniając ilość dostępnego miejsca w pomieszczeniu. Upewnij się, że zostanie wystarczająco miejsca wokół stołu dla wygodnego poruszania się.
  2. Zwróć uwagę na jakość materiałów i wykonanie stołu i krzeseł. Ważne jest, aby meble były odporne na codzienne zużycie oraz łatwe w czyszczeniu. Drewno, metal, tworzywo sztuczne czy tapicerka łatwa do wyczyszczenia to popularne wybory.
  3. Dopasuj zestaw do stylu swojej kuchni. Możesz wybierać spośród różnych stylów, takich jak nowoczesny, klasyczny, skandynawski, rustykalny, industrialny itp. Wybierz taki zestaw, który będzie harmonijnie komponował się z resztą wystroju kuchni.
  4. Przetestuj krzesła pod względem wygody siedzenia i podparcia pleców. Upewnij się, że są ergonomiczne i zapewniają odpowiednie wsparcie. Wysokość krzeseł w stosunku do wysokości blatu stołu również ma znaczenie dla komfortu podczas spożywania posiłków.
  5. Zwróć uwagę na ewentualne funkcjonalne dodatki w zestawie. Czy stół ma możliwość rozkładania, co może być przydatne przy większych spotkaniach? Czy krzesła są składane lub można je schować pod stołem, co oszczędzi przestrzeń?

Dokładne rozważenie powyższych czynników pomoże Ci znaleźć idealny zestaw, który nie tylko będzie estetyczny, ale także praktyczny i trwały.

Oferta sklepu internetowego Abra z stworzona z myślą o Twoich potrzebach

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu przez domowników i członków rodziny, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw z ciekawą propozycją zestawów w różnych kolorach, kształtach i liczbie krzeseł dostosowanej do użytkowników. Propozycje te z pewnością będą funkcjonalnym elementem wykorzystującym przestrzeń mieszkania, ale także ciekawym wizualnie dopełnieniem pomieszczenia i całego wnętrza.

W ofercie Abra znajdziesz stół i krzesła kuchenne, które zaspokoją wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, co do estetycznej i funkcjonalnej wizji pomieszczenia. Nasze stoły kuchenne z krzesłami charakteryzuje trwałość i stabilność oraz dopracowanie w najmniejszych szczegółach projektu i przemyślany dobór materiałów. Bogaty wybór daje niemal nieograniczone pole do zaaranżowania przestrzeni, w której przyjemnie spędzisz czas wolny.

Zobacz więcej