Sortuj
Wybrane dla Ciebie
Obrazek Komoda Sorento II 160 craft złoty/czarny
Obrazek  Komoda Palmer E Dąb Wotan/Czarny
Obrazek Komoda Dark Dk153 Dąb Ribbeck/Czarny Kamień
Obrazek Komoda Mono Mksz154 Granat
Filtruj produkty
Sortuj
Obrazek Komoda Sorento II 160 craft złoty/czarny
Obrazek  Komoda Palmer E Dąb Wotan/Czarny
Obrazek Komoda Dark Dk153 Dąb Ribbeck/Czarny Kamień
Obrazek Komoda Mono Mksz154 Granat
Obrazek Komoda Mokkaro  MOKK231
Obrazek Komoda Mokkaro MOKK221L
Obrazek Komoda Hilton HILK07
Obrazek Komoda Nowa Ksz154 Czarny
Obrazek Komoda Nelly 2d Grafit/Lamela Artisan
Obrazek Komoda Cosmo C06 4 szuflady 2 drzwi biały
Obrazek Komoda Goldin 05 biały
Obrazek Komoda Nairobi 2F4S artisan/czarny
Obrazek Komoda Salsa mdf czarny/dąb artisan
Obrazek Komoda Nova 2F 3S antracyt/jasny szary+antracyt
Obrazek Komoda Salsa dąb sonoma
Obrazek Komoda Salsa biała
Obrazek Komoda Izydora 1 dąb artisan
Obrazek Komoda Zoya P5 antracyt/dąb artisan
Obrazek Komoda Niko NIKK35 dąb artisan
Obrazek Komoda Niko NIKK34 dąb artisan
Obrazek Komoda Niko NIKK33 dąb artisan
Obrazek Komoda Ant biała
Obrazek Komoda Ant antracyt/dąb artisan
Obrazek Komoda Jula 2K czarny/dąb artisan
Obrazek Komoda Jula 2K granat/dąb artisan
Obrazek Komoda Jula 2K zielony/dąb artisan
Obrazek Komoda Jula 2S zielony/dąb artisan
Obrazek Komoda Jula 2S granat/dąb artisan
Obrazek Komoda Jula 2S czarny/dąb artisan
Obrazek Komoda Olympia 120 antracyt/dąb artisan -blat artisan
Obrazek Komoda Izydora 1 antracyt/dąb artisan
Obrazek Komoda Izydora 1 biały
Obrazek Komoda Umo P3 RAM (biały)
Obrazek Komoda Umo P4 RAM (biały)
Obrazek Komoda M Miro dąb/grafit
Promocja

Komoda M Miro dąb/grafit

781,15 zł

Najniższa cena: 836,29 zł

Cena regularna: 919,00 zł

Obrazek Komoda Gudrid dąb flagstaff/czarny

Komody do przedpokoju

Komody do przedpokoju są niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia – pozwalają w prosty sposób przechowywać obuwie, drobną odzież wierzchnią czy niezbędne drobiazgi, co znacznie ułatwia utrzymywanie porządku. Szeroką ofertę komód o różnym zastosowaniu i w wielu stylach aranżacyjnych znaleźć można sklepie stacjonarnym Abra i sklepie online.

Wybierając meble do przedpokoju należy przede wszystkim dobrać je pod kątem dostępnej w pomieszczeniu powierzchni. Wiadomo bowiem, że przedpokój bardzo często jest jednym z najmniejszych wnętrz w całym mieszkaniu, a jednocześnie niezwykle ważnym zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i aranżacyjnym. Asortyment Abra obejmuje więc różne wymiary, ale zawsze praktyczne i niezwykle estetyczne.

Dopasowane do Twoich potrzeb komody

Dzięki mnogości rozwiązań konstrukcyjnych – mają bardzo wiele zastosowań. Posiadające szuflady są idealne do przechowywania niewielkich akcesoriów, takich jak czapki czy rękawiczki, a także niezbędnych w każdym domu drobiazgów (środki do czyszczenia obuwia, klucze, domowe obuwie). Jeśli mebel ma służyć także jako komoda na buty wyjściowe, lepiej jest zdecydować się na model z szafkami i szufladą (lub większą ilością szuflad).

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są również niskie komody z miękkim tapicerowanym siedziskiem. Dzięki jego obecności można wygodnie przysiąść na meblu i spokojnie założyć lub zdjąć buty. W przypadku gdy w pomieszczeniu nie mamy wystarczająco dużo miejsca świetnym rozwiązaniem jest wąska komoda do przedpokoju, które nie będzie zabierała dużo miejsca, ale będzie dodatkowym miejscem do przechowywania.

Aby komoda była funkcjonalnym meblem w pomieszczeniu należy zwrócić uwagę na jej wymiary (wysokość, głębokość, szerokość) oraz niezbędną ilość szuflad i półek, tak aby dobrze wykorzystać i zagospodarować przestrzeń. Bez względu na to jaki styl dominuje w Twoim wnętrzu szeroka oferta pozwoli dopasać komodę do pozostałych mebli lub wprowadzić ciekawy, oryginalny charakter pomieszczenia.

Ważny element aranżacji - stylowe komody do przedpokoju

Spełniają nie tylko aspekty funkcjonalne. Bardzo istotne są także kwestie estetyki. Przedpokój może być bowiem wnętrzem zupełnie odrębnym pod względem aranżacji lub nawiązywać wystrojem do salonu, do którego zazwyczaj prowadzi. W ofercie Abra znaleźć można meble utrzymane w rozmaitej stylistyce:

  • klasycznej – charakteryzuje się obecnością elementów wyposażenia o eleganckim, ponadczasowym wyglądzie, będzie do niego pasować komoda utrzymana w kolorystyce dębu, z wyraźnie zaznaczonym na płycie wzorem naturalnych sęków i słojów drewna,
  • angielskiej– jego naczelna cecha to duże ilości tkanin, tekstyliów i tapicerek, w tego typu pomieszczeniu sprawdzi się więc komoda z tapicerowanym siedziskiem, wprowadzającym do wnętrza ciepło i przytulność,
  • skandynawskiej – wyróżnia się funkcjonalnością, prostotą i licznymi nawiązaniami do natury, pasują do niego odcienie ciepłego, jasnego drewna, z bezuchwytowymi szufladami,
  • nowoczesnej – to m.in. obecność odważnych połączeń kolorystycznych, do których zaliczają się białe meble z czarnym blatem górnym i dolnym, a także chromowanymi uchwytami.

 

Komoda do przedpokoju zdecydowanie jest nieodłącznym elementem tego pomieszczenia. Sprawdzi się jako niewielka ława, ale także większy elegancki mebel. Szeroka oferta pozwala dopasować mebel do każdego wnętrza, zarówno pod względem wielkości mebla jak i jego wizualnym apektem.

Zobacz również inne meble: meble do przedokojuszafki na butylustra do przedpokojuwieszakiszafy do przedpokoju.

Zobacz więcej