Sortuj

Zjeżdżalnie

Wybrane dla Ciebie
Obrazek  Zjeżdżalnia dla dzieci Tuki 120x56x75 cm
Obrazek Wieża wspinaczkowa Basia
Obrazek Zjeżdżalnia Magda
Obrazek  Ślizg 90 Jasno zielony
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
  • Materiał
Obrazek  Zjeżdżalnia dla dzieci Tuki 120x56x75 cm
Obrazek Wieża wspinaczkowa Basia
Obrazek Zjeżdżalnia Magda
Obrazek  Ślizg 90 Jasno zielony
Obrazek  Ślizg 90 Czerwony
Obrazek Ślizg 60 Niebieski
Obrazek Ślizg 60 Jasno zielony
Obrazek Ślizg 60 Czerwony
Obrazek  Ślizg 60 Ciemno zielony
Obrazek Ślizg 150 Niebieski
Obrazek  Ślizg 150 Jasno zielony
Obrazek  Ślizg 150 Czerwony
Obrazek  Ślizg 150 Ciemno zielony
Obrazek Ślizg 120 Czerwony
Obrazek Ślizg 120 Ciemno zielony

Zjeżdżalnie

Przydomowe ogródki to miejsca wypoczynku, leniwego relaksu, ale też dobrej zabawy, zwłaszcza dla najmłodszych. Dzieci chętnie wyjdą na świeże powietrze, pozostawiając ekrany telewizorów, tabletów lub komputerów — potrzebują jednak odpowiedniego miejsca do zabawy dla siebie. W przydomowych ogródkach sprawdzi się dobrze wyposażenie, które pozwoli zorganizować mały plac zabaw. Świetną zabawę zapewnią między innymi zjeżdżalnie, które dadzą dzieciom dużo radości.

W przydomowym ogródku warto ustawić taką zjeżdżalnię. Trwałe materiały, ciekawy wygląd i radosne kolory to gwarancja udanej i długotrwałej zabawy. Zjeżdżalnie, które dostępne są w Abra Meble, mają różne rozmiary, dzięki czemu można dopasować je do wieku i wzrostu dzieci tak, by zapewnić nie tylko dobrą zabawę, ale i bezpieczeństwo podczas szalonych aktywności w ogrodzie.

Przydomowe place zabaw ze zjeżdżalnią

Zjeżdżalnia to doskonała propozycja do przydomowego placu zabaw. Popularne są zarówno zjeżdżalnie dmuchane, jak i takie z tworzywa sztucznego, metalu lub nawet drewna. W sklepie internetowym Abra Meble możesz zakupić kolorową zjeżdżalnię z tworzyw sztucznych, która na pewno zachwyci Twoje dzieci.

Z taką zjeżdżalnią łatwo będzie zaaranżować niewielki plac zabaw. Dodaj do tego huśtawkę ogrodową oraz piaskownicę, uzupełnij to zabawkami — przydomowy plac zabaw jest już gotowy! Wśród naszych produktów znajdziesz wiele modeli zjeżdżalni, dobrze jest wybrać dla dzieci taki model, który będzie odpowiadał ich wzrostowi i wiekowi. Maluchom spodobają się nieduże modele, starsze dzieci z kolei na pewno będą zachwycone większymi zjeżdżalniami.

Sprawdź koniecznie, jakie rozmiary zabawek oferujemy. Pamiętaj, że odpowiednie dobranie zjeżdżalni do wieku i wzrostu dziecka zapewni pociechom bezpieczne spędzenie czasu w ogrodzie.

Zjeżdżalnia z tworzywa sztucznego — trwały produkt do zabaw na świeżym powietrzu

Oferowane przez nasz sklep produkty wykonane są z trwałych i solidnych tworzyw sztucznych. Należą one do materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjającą pogodę, dzięki czemu nawet po kilku sezonach wciąż będą świetnie się prezentowały, a ich wytrzymałość nie będzie znacząco mniejsza niż w dniu zakupu. Taka inwestycja będzie zatem doskonała, zwłaszcza jeśli dzieciaki lubią bawić się w przestrzeni ogrodu, a Ty stawiasz na trwałe i solidne rozwiązania.

Zabawki dostępne są w różnych kolorach. Jaskrawe barwy przyciągają wzrok i gwarantują wspaniałą zabawę. Zostały wyprodukowane tak, by przez długi czas prezentować się doskonale nawet wtedy, gdy zjeżdżalnia znajduje się na zewnątrz i narażona jest na działanie deszczu, śniegu i słońca.

Idealne zjeżdżalnie dla dzieci

Radość każdego dziecka, zarówno malucha, jak i starszaka, jest ważna dla rodziców. Zjeżdżalnia, dmuchana lub z innych materiałów, będzie zatem dobrym rozwiązaniem do przydomowego ogrodu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty mniejsze, przystosowane do każdego malucha oraz nieco większe modele, które będą doskonałe dla starszego dziecka. Taka zjeżdżalnia to ogrom zabawy i radość na każdy dzień.

Zjeżdżalnia do zjeżdżania to bezpieczna zabawa dla każdego dziecka. Dobrze jednak pamiętać o tym, żeby dzieci zawsze bawiły się pod opieką dorosłego. Ogród stanie się wtedy przyjemnym miejscem rozrywki, dziecko będzie zachwycone, a rodzice — zadowoleni z radości malucha i z jego bezpieczeństwa.

Zobacz więcej