Sortuj

Elementy do listew przypodłogowych

Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
  • Rodzaj asortymentu
  • Pokaż więcej
Wybrane dla Ciebie
Obrazek Łącznik do listwy Hi-Line 423 Islandia - 2 szt.
Obrazek Łącznik do listwy Hi-Line 430 Marsylia - 2 szt.
Obrazek Łącznik do listwy Hi-Line 435 Rocky/Kanada - 2 szt.
Obrazek Narożnik wewnętrzny Hi-Line 423 Islandia – 2 szt.
Sortuj
Obrazek Łącznik do listwy Hi-Line 423 Islandia - 2 szt.
Obrazek Łącznik do listwy Hi-Line 430 Marsylia - 2 szt.
Obrazek Łącznik do listwy Hi-Line 435 Rocky/Kanada - 2 szt.
Obrazek Narożnik wewnętrzny Hi-Line 423 Islandia – 2 szt.
Obrazek Narożnik wewnętrzny Hi-Line 430 Marsylia – 2 szt.
Obrazek Narożnik zewnętrzny Hi-Line 423 Islandia – 2 szt.
Obrazek Narożnik zewnętrzny Hi-Line 430 Marsylia – 2 szt.
Obrazek Klamry do listew okleinowanych FOGE
Obrazek Zaślepka Espumo 100 ESP401 PCV biała L+P
Obrazek Zaślepka Espumo 80 ESP301 PCV biała L+P
Obrazek Zaślepka Espumo 80 ESP201 PCV biała L+P
Obrazek Zaślepka Espumo 65 ESP101 PCV biała L+P
Obrazek Narożnik zewnętrzny – active marble LWS-155

Elementy do listew przypodłogowych

Elementy do listew to zestaw niezbędnych wykończeń, łączników i narożników, które ułatwiają montaż listew przypodłogowych i sprawiają, że całość wygląda estetycznie i spójnie.

Elementy do listew dostępne w sklepie internetowym Abra Meble to bogactwo wzorów i kolorów umożliwiające dopasowanie każdego elementu pod kolor podłogi. Sprawdź, w czym możesz wybierać!

Zakończenia i naklejki do listew podłogowych

Jednym z najpopularniejszych sposobów wykańczania podłóg są listwy. Jednak do stworzenia estetycznej, eleganckiej i funkcjonalnej całości potrzebne będą również: zakończenia, łączniki, narożniki do listew i naklejki zakończeniowe. Są to elementy niezbędne podczas montażu każdego rodzaju podłogi. Wszystkie elementy znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dostępne są one w wielu wzorach i kolorach np. imitującym drewno. Dzięki nim całość będzie się prezentować elegancko.

Narożniki do listew przypodłogowych

Narożnik listwy przypodłogowej to szczególnie dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie czują się pewnie w pracy z piłą kątową i woleliby uniknąć cięcia listew pod skosem. Jest to także dobry wybór, jeśli zależy Ci na czasie i nie chcesz go tracić na przycinanie i dopasowywanie listew w kątach pomieszczeń. Narożnik wystarczy umieścić w rogu ściany i z obu stron zamontować listwy. Będzie on stanowił estetyczne wykończenie tego uciążliwego podczas montażu listew miejsca.

Elastyczne narożniki łączące listwy przypodłogowe

Niekiedy zdarzają się takie miejsca w domu, gdzie zamiast typowego kąta prostego pojawia się kąt rozwarty. Taki punkt jest szczególnym wyzwaniem podczas montażu listew. Trudno znaleźć sposób na wypełnienie luki, która powstaje przy kątach rozwartych. Jeśli Ty też borykasz się z takim problemem, rozwiązaniem są elastyczne narożniki do listew. Ten specyficzny rodzaj elementów, umożliwiający łączenie listew został wyprofilowany pod kątem większym niż dziewięćdziesiąt stopni.

Łączniki do listew przypodłogowych

Narożniki do listew to nie jedyne elementy ułatwiające montaż listw.

Znalazłeś odpowiednią okładzinę i listwy przypodłogowe i rozpocząłeś montaż podłogi, jednak podczas pracy wykończeniowej okazało się, że listwa jest zbyt krótka i nie sięgnie na całą ścianę? Konieczne będzie połączenie dwóch listew. W solidnym i estetycznym połączeniu obu elementów pomoże Ci łącznik listwy przypodłogowej. To produkt przeznaczony do łączenia długich, prostych odcinków listew w jedną spójną całość.

Kompletna oprawa podłogi

Z asortymentem dostępnym w sieci sklepów Abra Meble bez trudu stworzysz kompletną oprawę podłogi. Sprawisz, że będzie elegancka i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Znajdziesz u nas zakończenia i narożniki do listew, które doskonale pasują do listew dostępnych w naszej ofercie. Przygotowaliśmy także mocowania i klamry montażowe, kleje, piły, wiertarki oraz inne narzędzia przydatne podczas układania listew. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Abra Meble największy wybór akcesoriów do listew!

Sprawdź ofertę Abra Meble, u nas znajdziesz wszystko, czego szukasz!

Zobacz więcej