Ostrzałka do łańcuchów EINHELL GC-CS 85 E – precyzyjne ostrzenie łańcucha pilarki
Ostrzałka do łańcuchów Einhell GC-CS 85 E to praktyczne urządzenie przeznaczone do ostrzenia łańcucha pilarek spalinowych i elektrycznych. Wyposażona w elektryczny silnik komutatorowy o mocy 0,085 kW (85 W), umożliwia szybkie przywrócenie optymalnej ostrości ogniw tnących, co przekłada się na wydajniejszą i bezpieczniejszą pracę pilarką. Regularne ostrzenie łańcucha zmniejsza obciążenie silnika pilarki, ogranicza zużycie paliwa oraz poprawia komfort cięcia drewna.
Model GC-CS 85 E posiada obrotowy zacisk z regulacją kąta, dzięki czemu możliwe jest dokładne dopasowanie ustawień do konkretnego typu łańcucha. Ogranicznik głębokości zapewnia równomierne ostrzenie każdego zęba, co wydłuża żywotność łańcucha i zwiększa precyzję cięcia. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przydomowym warsztacie, jak i w gospodarstwie rolnym.
Elektryczna ostrzałka do łańcucha 85 W – dokładność i wygoda pracy
Kompaktowa konstrukcja o szerokości korpusu 46 cm oraz niska waga 1,9 kg sprawiają, że ostrzałka elektryczna do łańcuchów jest łatwa w montażu i przechowywaniu. Stabilna podstawa umożliwia pewne przymocowanie do blatu roboczego, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy. W zestawie znajduje się tarcza szlifierska, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do użycia od razu po zakupie.
Silnik o parametrach 85 W zapewnia stałą i równą pracę, pozwalając na szybkie ostrzenie łańcucha bez ryzyka przegrzewania. To idealne rozwiązanie dla osób, które samodzielnie serwisują swoje narzędzia i chcą zachować pełną kontrolę nad stanem technicznym pilarki.
Dlaczego warto wybrać ostrzałkę do łańcuchów GC-CS 85 E?
Ostrzałka do łańcuchów EINHELL GC-CS 85 E to połączenie precyzji, trwałości i prostoty obsługi. Sprawdzi się do ostrzenia łańcuchów pilarek używanych przy cięciu drewna opałowego, pracach ogrodowych czy budowlanych. Solidna konstrukcja oraz 2-letnia gwarancja producenta zapewniają pewność użytkowania przez długi czas. Jeśli szukasz niezawodnej ostrzałki elektrycznej do łańcucha pilarki, model GC-CS 85 E będzie trafnym wyborem do domowego warsztatu i profesjonalnych zastosowań.
Gwarancja:
2 lata
Zastosowanie:
ostrzenia łańcucha pilarek
Silnik:
elektryczny komutatorowy
Pojemność skokowa silnika [cm3]:
85
Moc znamionowa urządzenia (kW):
0,085
Szerokość korpusu [cm]:
46
Akcesoria:
tarcza
Marka:
Einhell
Model produktu:
GC-CS 85 E
Waga [kg]:
1.9