Wysyłka w 24H

Pompa do opróżniania basenów 3595 l/h 28606

Kod produktu: MR_8034972
229,00 zł

Kup na raty już od 15 zł/m-c >


Pokaż raty
 • Bezpłatny odbiór towaru
  Bezpłatny odbiór towaru W sklepach stacjonarnych Abra do 7 dni roboczych
 • Dostawa
  Dostawa Do 3 dni roboczych
 • Dostawa
  Kurier już od: 19,99 zł
 • Metody płatności
  Metody płatności
 • pay po
  Kup teraz i zapłać za 30 dni
 • Zadzwoń i zamów
  Zadzwoń i zamów 660 627 627
 • Karta produktu
  Karta produktu Drukuj

Pompa do opróżniania basenów 3595 l/h 28606 to niezastąpione narzędzie, które umożliwia szybkie i skuteczne opróżnianie wody z basenu, przygotowując go do przechowywania lub konserwacji. Zaprojektowana z myślą o wydajności i łatwości użycia, ta pompa zanurzeniowa sprawdzi się idealnie w każdej sytuacji.

W komplecie z pompą znajdziesz wszystkie niezbędne elementy przyłączeniowe, takie jak złączki i węże. Średnica węża wynosząca 32 mm i długość 5 m zapewniają elastyczność i efektywne odprowadzanie wody z basenu. Pompa posiada imponującą wydajność 3595 l/h, co oznacza szybkie i skuteczne opróżnienie basenu nawet o większych rozmiarach.

Pompa została specjalnie zaprojektowana z myślą o basenach o głębokości do 122-124 cm, przy czym jej wysokość podnoszenia wody wynosi 127 cm. Dzięki temu, bez trudu radzi sobie z większością basenów ogrodowych, zapewniając efektywną pracę w różnych warunkach.

Solidna obudowa pompy jest wodoodporna i nierdzewna, wykonana z trwałego tworzywa, co gwarantuje długotrwałą wydajność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Pompa posiada klasę zabezpieczenia IPX8, co oznacza, że jest odporna na kurz i zanurzenie w wodzie na głębokość większą niż 1 metr.

Długość kabla zasilającego wynosząca 10 metrów daje swobodę w wyborze miejsca podłączenia, co wpływa na elastyczność w obszarze pracy pompy. Standardowe zasilanie 220/240 V umożliwia łatwe i bezpieczne podłączenie do domowego źródła energii.

Pompa do opróżniania basenów 3595 l/h 28606 to niezbędne narzędzie dla każdego posiadacza basenu, który dba o prawidłowe utrzymanie i konserwację swojego zbiornika wodnego. Dzięki niej proces opróżniania stanie się prosty i efektywny, pozostawiając basen gotowy na zimowanie lub kolejny sezon.

 • Rodzaj asortymentu:

  pompy basenowe

 • Wymaga złożenia:

  Nie