Sortuj

Akcesoria do boazerii

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Narożnik uniwersalny do boazerii angielskiej 1.2m
Obrazek Klej montażowy FOGE PROFESSIONAL GLUE 300ML
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
  • Montaż
  • Rodzaj asortymentu
Obrazek Narożnik uniwersalny do boazerii angielskiej 1.2m
Obrazek Klej montażowy FOGE PROFESSIONAL GLUE 300ML

Akcesoria do boazerii

Boazeria drewniana prezentuje się zachwycająco we wnętrzach, dlatego coraz częściej stawia się właśnie na takie wykończenie. Szczególnie popularna jest boazeria angielska. Panele ścienne wprowadzają do wnętrz komfort, świetnie wygłuszają i sprawiają, że pomieszczenie prezentuje się wyjątkowo. Pięknie wyglądająca boazeria ukryje nierówności i mankamenty ścian, a stosowane są zarówno długie, jak i krótkie boazeryjne deski.

Odpowiedni montaż będzie w przypadku tego wykończenia bardzo ważny, dlatego warto postawić na odpowiednie akcesoria do boazerii. Nasz sklep Abra Meble oferuje zarówno kleje montażowe, jak i elementy wykończeniowe — narożniki.

Idealne akcesoria do montażu boazerii drewnianych i z tworzyw sztucznych

Przed założeniem boazerii warto sprawdzić, jakie akcesoria do boazerii będą przydatne w czasie montażu. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu układanie boazerii ściennej będzie przebiegało szybko i sprawnie, a ściany będą wyglądały zachwycająco z nowym, eleganckim wykończeniem. Montaż może przebiegać różnie, dobrym sposobem na szybką dekorację ścian będzie przyklejenie paneli do ściany.

Boazeria stworzy niepowtarzalną dekorację ścienną, zbudowana może być z drewna naturalnego, płyty lub tworzyw sztucznych. Dostępne są modele w różnych wzorach, ale również o różnych długościach desek.

Boazeria z drewna świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie się wprowadza nieco rustykalnego nastroju, dobrze też będzie wyglądała w stylu skandynawskim. Są to jednak zwykle ciężkie panele, które należy odpowiednio zamontować. Panele z płyty i tworzyw sztucznych oraz cienkiego drewna naturalnego są nieco lżejsze i łatwiej je po prostu przykleić do ściany.

Solidne i trwałe kleje montażowe

Prezentowane w naszym sklepie internetowym Abra Meble akcesoria do boazerii pozwolą Ci zamontować to wyjątkowe wykończenie ścian i podłóg tak, że stanie się to trwałym sposobem na solidne i atrakcyjne wykończenie powierzchni. Oferujemy przede wszystkim kleje montażowe, które pozwolą na trwałe przyklejenie paneli do ścian. Kleje montażowe umożliwiają szybki montaż i nie ma problemu nawet wtedy, gdy występuje dość duża ilość krzywizn. Sprawi to, że boazeria będzie trwale przyklejona i z czasem nie będzie odpadać od ściany.

Z pomocą specjalnych preparatów mocowanie będzie trwałe, a wykończenie — bardzo atrakcyjne. Dobry montaż zapewni nie tylko trwałość — też skutecznie wygłusza pomieszczenie i sprawia, że boazeria jest świetnym elementem dekoracyjnym.

Atrakcyjne wykończenie — narożniki do boazerii

Szeroki wybór boazerii drewnianej sprawia, że potrzebne są też odpowiednio szerokie oferty dodatkowych akcesoriów. Piękne wykończenie ścian z boazerii będzie prezentowało się jeszcze efektywniej, gdy zastosujesz dodatkowe akcesoria — np. narożniki do boazerii. Dzięki narożnikom zmniejszy się prawdopodobieństwo uszkodzenia samej boazerii, wilgoć i zanieczyszczenia nie będą też tak łatwo wnikać za boazerię. To znacząco poprawi trwałość wykończenia.

Odpowiednie akcesoria do boazerii mogą w znaczący sposób pomóc w montażu i sprawią, że boazeria będzie prezentowała się naprawdę zachwycająco.

Zobacz więcej