Nasze gazetki

Aranżacja przestrzeni zaczyna się od inspiracji. Kiedy wizja powoli się klaruje i nabiera kształtów, a do głowy napływają nowe pomysły, można poczuć się zagubionym w przytłaczającej ilości dostępnych opcji. Chaos nie sprzyja komponowaniu wnętrza, więc weź głęboki oddech, usiądź wygodnie i zapoznaj się z aktualną ofertą naszych salonów meblowych. Stworzona przez nas gazetka promocyjna Abra to zbiór specjalnie wyselekcjonowanej oferty promocyjnej, skierowanej do naszych klientów. Prezentujemy Państwu przekrojowe zestawienie korzystnych ofert meblowych i akcesoriów wnętrzarskich.

Gazetki promocyjne Abra dostępne w wersji online, stworzone zostały w taki sposób, aby przeprowadzić klientów przez szeroki wachlarz aktualnych okazji. Uwzględniamy w nich różne półki cenowe, opcje mebli przeznaczonych do konkretnych pomieszczeń oraz sezonowych potrzeb - jak np. wybór mebli do pokoju dziecka rozpoczynającego naukę w nowym roku szkolnym. Wszystko zostało przedstawione w formie przejrzystego folderu, zawierającego zdjęcia mebli, zaaranżowanych w rzeczywistych pomieszczeniach. Gazetka promocyjna Abra prezentuje poszczególne meble, opatrzone interaktywnymi przyciskami “ZOBACZ”. Po ich kliknięciu, w nowej karcie otwiera się aktualna strona wybranego produktu w naszym sklepie online. Znajdziecie na niej cenę, średnią ocen produktu i wszystkie jego parametry: wymiary, wagę, wykorzystane materiały, metody konserwacji oraz dodatkowy opis. Wyświetlają się tam także inne meble, wchodzące w zakres kolekcji oraz dopasowane, inne produkty. Dzięki specjalnej opcji wszystkie meble można ze sobą zestawiać i porównywać ich ceny oraz parametry tak, aby wybrać produkty dopasowane do szczegółowych wymagań każdego klienta. Jeżeli nie masz czasu na wizytę w naszym salonie meblowym, poprzez podanie kodu pocztowego możesz sprawnie wyliczyć koszty dostawy Twoich zakupów. Strona umożliwia także kalkulację korzystnego systemu spłaty ratalnej. Jest to wygodny i szybki sposób na zapoznanie się z naszą ofertą. We wszystkich sklepach Abra gazetki promocyjne dostępne są także w standardowej, papierowej wersji.

Zanim jednak Twoja wizja nabierze konkretnego kształtu, warto zasilić ją porcją nowych inspiracji. Stworzona dla klientów Abra gazetka promocyjna to nie tylko zbiór aktualnych ofert, ale także garść pomysłów i rekomendacji na wyposażenie Waszych mieszkań. Zastanawiasz się nad doborem konkretnego stylu albo masz problem z wyobrażeniem sobie efektu końcowego? Inspiracje Abra pomogą Wam w skomponowaniu spójnej przestrzeni. Nasze produkty posortowane są według kolekcji oraz poszczególnych kategorii, przeznaczonych dla pokoju dziennego, jadalni, kuchni, pokoju młodzieżowego, sypialni oraz przedpokoju. Produkty przynależące do kolekcji, takie jak regały, szafy czy sofy, łatwo uzupełnić o kolejne elementy oraz dobrać meble we współgrających kolorach i stylach. W celu dopełnienia wystroju doskonale sprawdzi się szeroka gama proponowanych przez nas dodatków - lamp, tekstyliów, fototapet, obrazów, parawanów dekoracyjnych, plakatów i naklejek naściennych.

Liczne inspiracje meblowe znajdziecie także w naszych katalogach. Prezentujemy w nich systemy meblowe, dopełnione meblami pochodzącymi z innych kolekcji oraz przykładowe zestawienia kolorystyczne. Może okazać się to bardzo pomocne podczas urządzania pomieszczeń od zera oraz w przypadku wymiany jednego lub kilku mebli. Podobne aranżacje mogą również zainspirować do dalszych poszukiwań i tworzenia własnej tablicy z inspiracjami (ang. mood board). To bardzo pomocna i użyteczna metoda organizacji przestrzeni, ponieważ pozwala ona na zebranie pomysłów w jednym miejscu oraz służy jako ściągawka. Dzięki niej Wasze wymarzone wnętrze zachowa spójność i oryginalny styl, zgodny z zaplanowaną wizją. Proponowane przez Abra inspiracje znajdziecie także w mediach społecznościowych - Facebooku i Instagramie. Udostępniamy zdjęcia aranżacji naszych produktów oraz informujemy o najnowszych ofertach, konkursach i obniżkach cen. Zachęcamy do korzystania z gazetki promocyjnej Abra - niech stanowi inspirację dla Twojej przestrzeni.