Komoda Romero R-14L

Index
DL&KOROME14L000002
599,99 zł
  • Dostawa: od 21 do 40 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Komody są ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, które posiadają miejsce do przechowywania. Komoda może stać w salonie, pokoju dziecięcym, sypialni, jadalni, garderobie, a także w każdym pomieszczaniu, aby spełniała swoją funkcję. Oferujemy komody pokojowe, komody do salonu, przedpokoju, komody z szufladami, półkami, które świetnie sprawdzą się do przechowywania odzieży lub na bieliznę, a także na zabawki do pokoju dziecięcego. Meble posiadają funkcjonalny blat, na którym można postawić telewizor.

Komody do aranżacji przestrzeni

Komoda Romero R-14L w wersji lewej cechuje się niebanalnym wzornictwem, które zwraca na siebie uwagę. Kolorystyka mebla uwzględnia różnorodne odcienie dębu Canyon i Arusha, tworząc z nich spójne zestawienie barw. Walory wizualne zapewniają ozdobny wieniec połączony ze ścianą boczną oraz efektowne uchwyty. Pomagają one otwierać cztery pojemne szuflady, a także wysoką półkę w komfortowy sposób. Bezszelestnej pracy wszystkich elementów sprzyjają prowadnice wysokiej jakości. Konstrukcja komody Romero R-14L w wersji lewej składa się zarówno z płyty meblowej o grubości 16 mm, jak i nieco szerszej odmiany. Jej bryła jest niejednorodna, co gwarantuje całości unikalność, jak również niepowtarzalny charakter. Mebel do samodzielnego montażu. Wymiary paczek: 1/2. 89,8/53,8/12,7 cm, 2/2. 66,7/51,9/14 cm

Meble do każdego wnętrza

Nowoczesne komody będą funkcjonalne w nowoczesnych wnętrzach, aranżacjach, ale także w każdym pomieszczeniu, aby uzyskać dodatkowe miejsce będzie pełnić komoda z szufladami, bądź szafka o różnych rozmiarach. Dostępne są również komody wysokie oraz komody wykonane z drewna. Niektóre szafki są wyposażone w akcesoria np: oświetlenie.

Wybierz mebel w Naszej ofercie , aby umeblować i zagospodarować przestrzeń w Swoim domu.

Sprawdź dostępne modele w sklepie.

Specyfikacja

kolordąb canyon/arusha

Głębokość46 cm

Szerokość80 cm

Wysokość87 cm

Materiał frontuPłyta meblowa

Materiał korpusuPłyta meblowa

Materiał wykonania frontuPłyta meblowa

Stan produktusamodzielny montaż

Konstrukcja frontupłyta meblowa o gr. 16 mm i 25 mm

Konstrukcja korpusupłyta meblowa o gr. 16 mm i 25 mm

Ilość drzwi1-drzwiowa

Ilość szufladwieloszufladowe

Uchwytyplastikowe

OświetlenieNie

Rodzaj asortymentukomoda

KolekcjaRomero

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie