Syfony

Syfony

W każdej łazience i kuchni ważny jest zarówno zlew lub wanna, jak i syfony, które montowane są przy odpływie do systemu kanalizacyjnego. Syfon zbiera zanieczyszczenia i zapobiega zatykaniu się rur, dzięki czemu zmniejsza ryzyko awarii kanalizacji i chroni mieszkańców przed nieprzyjemnościami z tym związanymi.

Syfony montowane są pod umywalkami, wannami i prysznicami. Specjalne syfony i zawory mogą być montowane również np. przy zmywarkach lub pralkach. Ze względu na różnorodność produktów na rynku przed zakupem dokładnie sprawdź, czy wybrany przez Ciebie syfon będzie pasował do posiadanego wyposażenia — w innym wypadku będziesz miał problemy z możliwością podłączenia zakupionego syfonu do umywalki lub prysznica.

Syfony umywalkowe

Syfon umywalkowy, zarówno do umywalek w łazience, jak i w kuchni, będzie chronił przed zatykaniem rur i unoszeniem się z nich nieprzyjemnych zapachów. Jeśli umywalka nakładana jest na szafkę zamykaną, syfon nie musi być wyjątkowo estetyczny — jest schowany przed wzrokiem domowników i gości. W nowoczesnych aranżacjach łazienek stawia się jednak często na minimalizm i wtedy warto zadbać o syfon ozdobny, który będzie nie tylko dobry w dbaniu o stan kanalizacji, ale również zadba o estetykę w pomieszczeniu.

Syfon zlewozmywakowy do kuchni może być dodatkowo wyposażony w rozdrabniacz, który mieli resztki jedzenia tak, że większe kawałki nie powodują zatykania rur kanalizacyjnych. To ważne w przypadku zlewozmywaków w kuchni, gdzie codziennie zmywa się naczynia i gdzie do zlewu często trafiają resztki z obiadu.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko syfon umywalkowy, ale również półsyfon. Dostępny jest ponadto syfon rurowy, syfon butelkowy oraz inne.

Syfony do wanny i do brodzika

W Abra Meble znajdziesz nie tylko syfony do umywalek — syfony do brodzików oraz syfony do wanien również znajdują się w naszej ofercie. Dzięki nim korzystanie z prysznica lub wanien będzie możliwe, gdyż odpływ będzie prawidłowo odprowadzał wodę. Dodatkowo podobnie jak syfon do umywalki, syfon wannowy lub prysznicowy będzie blokował unoszenie się nieładnych zapachów z kanalizacji.

Syfony z trwałych tworzyw sztucznych lub ze stali nierdzewnej dostępne są w Abra Meble. Produkty należy dopasować do rozmieszczenia otworów w wannie i do średnic tych otworów. Dzięki temu odpływy będą działać prawidłowo. Podobnie jak w przypadku syfonu do zlewozmywaka, syfony do wanien i pryszniców mogą być wyposażone w dodatkowe korki.

Inne syfony łazienkowe i kuchenne

Zmywarki i pralki również mogą mieć zainstalowane syfony. Produkty te zabezpieczają odpływy i zapobiegają wydostawaniu się brzydkich zapachów z kanalizacji. Materiał wykonania może być różny, najczęściej stosuje się zawór plastikowy lub z nierdzewnej stali. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz modele, które na pewno będą Ci odpowiadały.

Polecamy produkty z naszej oferty. Sprawdzą się w łazience i kuchni, a także wszędzie tam, gdzie umieszczony jest zlew. Odporne i trwałe produkty to gwarancja dobrego zakupu.