Łóżko Fox

Index
DL-Lozko Fox poduszki wzor
1 619,99 zł
Kolor
dąb sonoma
Ten produkt nie posiada opcji

Rozkładane łóżko Fox sprawdzi się zarówno w kawalerce, jak i w pokoju nastolatka. Mechanizm pozwalający na składanie łóżka w wygodną kanapę, pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w ciągu dnia. W przypadku tego mebla nie

Opis

Rozkładane łóżko Fox sprawdzi się zarówno w kawalerce, jak i w pokoju nastolatka. Mechanizm pozwalający na składanie łóżka w wygodną kanapę, pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w ciągu dnia. Łóżko rozkładamy poprzez wysunięcie szyflady i położenie materaca. Powierzchnia spania po rozłożeniu wynosi 150x195 cm. W przypadku tego mebla nie można pominąć dużej szuflady, w której zmieści się pościel. Wiele osób obawia się, że na rozkładanych łóżkach komfort snu nie jest zadowalający. W przypadku rozkładanego łóżka Fox można zapomnieć o tym stereotypie. Nowoczesny, piankowy materac oraz duża powierzchnia spania sprawiają, że rano będziesz w pełni wypoczęty. Dołączone do łóżka piankowe wałki stanowią wygodne podłokietniki, kiedy łóżko jest złożone. Ważną rolę odgrywają też trzy poduszki oparciowe.

Specyfikacja

kolordąb sonoma

Głębokość79.5 cm

Szerokość201.6 cm

Wysokość61 cm

Kolor korpusudąb sonoma

Kolor frontówdąb sonoma

Konstrukcja korpusupłyta meblowa

Materac w komplecietak

Rozmiar materaca150x195

Pojemnik na pościelz pojemnikiem

Ilość szuflad1-szuflada

Tkanina hydrofobowanie

Ilość osób1-osobowe

Tapicerowanetkaniną

Rodzaj łożkaz szufladami

Opcja oświetleniabrak opcji

Rodzaj asortymentułóżko

KolekcjaFox

Waga [kg]91

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie
  1. Łóżko OK. Podczas montażu brakowało wkręconych kołów w stelaż materaca więc musiałem "dociągać" zwykłymi wkrętami. Coś uciekło wam podczas kompletacji zestawu. Ogólnie łózko jest bardzo kompaktowe i wygodne zwłaszcza dla kogoś kto lubi spanie na twardym.
    100%

    Wojtek