Wszystkie meble od 10 do 15, a nawet 20% taniej przez
--
Dni
:
--
Godziny
:
--
Minuty
:
--
Sekundy

Stół Kora ST

Index
MR-000000003309994
Cena promocyjna 719,10 zł Regular Price 799,00 zł

Stół Kora ST to propozycja do jadalni w eleganckim stylu. Mebel jest częścią systemu pokojowego Kora, która dzięki komplementarnemu projektowi nadaje się do aranżacji różnego rodzaju pomieszczeń. Oferowany model to połączenie elegancji i minimalizmu w klasycznym stylu, który jednocześnie posiada swój indywidualny charakter. Sporą rolę odgrywają tutaj detale - ozdobne nogi (w lekko wygiętej formie, która rozszerza się u góry) oraz stylizowane krawędzie blatu.

  • Dostawa: do 5 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Stół Kora ST to propozycja do jadalni w eleganckim stylu. Mebel jest częścią systemu pokojowego Kora, która dzięki komplementarnemu projektowi nadaje się do aranżacji różnego rodzaju pomieszczeń. Oferowany model to połączenie elegancji i minimalizmu w klasycznym stylu, który jednocześnie posiada swój indywidualny charakter. Sporą rolę odgrywają tutaj detale - ozdobne nogi (w lekko wygiętej formie, która rozszerza się u góry) oraz stylizowane krawędzie blatu. Bardzo istotna jest tutaj kolorystyka - dostępne delikatne odcienie wpływają na ocieplenie odbioru pomieszczenia, z jednoczesnym zachowaniem wyrazistego, eleganckiego stylu. Stół Kora ST posiada funkcję rozkładania blatu, dzięki czemu w każdym momencie można zwiększyć jego powierzchnię i zaprosić większą liczbę gości. Dodatkowa wkładka ma 43 centymetry szerokości i jest umieszczona pod rozkładanym, pogrubianym blatem. Całość przeznaczona jest do samodzielnego montażu (zestaw posiada akcesoria montażowe oraz instrukcję) oraz objęta została gwarancją producenta.

  • stół rozkładany dla 6 osób
  • 1 wkładka 43 cm
  • długość po rozłożeniu 203 cm
  • wkładka przechowywana w stole
  • płyta meblowa okleinowana folią
  • wykonany w całości w kolorze Samoa King
  • produkt w paczkach do samodzielnego montażu
Specyfikacja

kolorsamoa king

Głębokość90 cm

Szerokość160 cm

Wysokość82 cm

Szerokość160

Kształt blatukwadratowy

Rozkładany blatrozkładany

Szerokość po rozłożeniu203,00 zł

Materiał blatupłyta laminowana

Materiał nógpłyta laminowana

Wykończenie blatumat

Ilość osób6-osobowe

KolekcjaKora

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie