Szuflada Imoss LBLL01

Index
FO-LBLL01DAB000001
Cena promocyjna 237,15 zł Regular Price 279,99 zł

Osoby chcące, jak najbardziej zagospodarować przestrzeń w pomieszczeniu, z pewnością poszukują nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą im uzyskać zamierzony efekt. Pomocna w tym przypadku może okazać się szuflada Imoss LBLL01, która idealnie sprawdzi się jako schowek na pościel. Możesz ustawić ją pod łóżkiem i cieszyć się oszczędnością przestrzeni. Model ma wygodne przegródki, które pozwolą Ci wygodnie posortować poszczególne przedmioty. Wysuwanie elementu jest bardzo wygodne, a to za sprawą uchwytu.

  • Dostawa: od 5 do 10 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Osoby chcące, jak najbardziej zagospodarować przestrzeń w pomieszczeniu, z pewnością poszukują nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą im uzyskać zamierzony efekt. Pomocna w tym przypadku może okazać się szuflada Imoss LBLL01, która idealnie sprawdzi się jako schowek na pościel. Możesz ustawić ją pod łóżkiem i cieszyć się oszczędnością przestrzeni. Model ma wygodne przegródki, które pozwolą Ci wygodnie posortować poszczególne przedmioty. Wysuwanie elementu jest bardzo wygodne, a to za sprawą uchwytu. To element zintegrowany z łóżkiem Imoss, który pozwoli Ci jeszcze lepiej zorganizować przestrzeń w sypialni. Całość jest łatwa w montażu i niezwykle lekka, więc użytkowanie, jak również utrzymanie w czystości szuflady Imoss LBLL01, nie stanowi problemu. Warto również zapoznać się z pozostałymi elementami kolekcji Imoss, będącej wyrazem łączenia nowoczesnych trendów z klasycznymi rozwiązaniami, co w efekcie pozwala na otrzymanie interesującej całości.

  • szuflada do łóżka Imoss LBLL012
  • do samodzielnego montażu
Specyfikacja

kolorDąb Artisan/Biały Mat

Głębokość43 cm

Szerokość114.4 cm

Wysokość20.5 cm

Szerokość144,4

KolekcjaImoss

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie