Projektowanie kuchni

Zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnię

Kuchnia jest miejscem, które podczas urządzania wymaga nietypowych rozwiązań i ciekawych pomysłów. Aby kuchenna przestrzeń nie była nudna a funkcjonalna i designerska potrzebny jest dobry pomysł i profesjonalny projekt. Profesjonalny tj. wykonany przez projektanta i przygotowany zgodnie z podstawowymi założeniami, panującymi trendami i koniecznie z uwzględnieniem tzw. "trójkąta roboczego". Zapraszamy do skorzystania z usług naszych profesjonalnych Doradców.

Już dziś zarezerwuj termin konsultacji u jednego naszych profesjonalnych Doradców. Nasi Projektanci czekają aby spotkać się z Tobą w jednym z naszych salonów meblowych lub online. Twoje potrzeby zostaną wysłuchane z uwagą i podczas rozmowy zostaną przełożone na nowoczesny, ergonomiczny i stylowy projekt.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z PROJEKTANTEM >>

Umów się z projektantem - oto kilka prostych kroków

 • Przejdź na stronę formularza umawiania konsultacji z Projektantem (tutaj). W pierwszym kroku wybierz, w którym salonie meblowym chciałbyś spotkać się z Projektantem. Możesz też zamówić konsultację online. Następnie wybierz datę oraz preferowaną godzinę konsultacji.

  1 krok
 • Abyśmy mogli się z Tobą skontaktować potrzebujemy Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Jeśli chciałbyś otrzymać fakturę, możesz w tym miejscu podać odpowiednie dane.

  2 krok
 • W tym miejscu poprosimy Ciebie o zapoznanie się i zaakceptowani regulaminu usługi Projektowania Kuchni. Na koniec kliknij "Przejdź do podsumowania" aby zobaczyć szczegóły umówionej konsultacji. Zwróć uwagę na to, że jeśli po konsultacji z Projektantem zdecydujesz się na zakup wyposażenia kuchni w naszym salonie meblowym, otrzymasz rabat na zakupy w wysokości wartości konstultacji.

  3 krok
 • Możesz teraz zapoznać się ze szczegółami konsultacji i przejść do systemu płatności online PayU. Po opłaceniu konsultacji otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem dokonanego zakupu oraz szczegółami konsultacji. W wiadomości znajdziesz również link do ściągnięcia formularza, którego wypełnienie i dostarczenie na konsultację znacznie ułatwi przygotowanie projektu. Na dzień przed planowaną rozmową otrzymasz jeszcze przypomnienie. Do zobaczenia w jednym z naszych salonów lub online.

  4 krok

Prawda, że to proste? Nie wahaj się. Już dziś umów się na spotkanie z jednym z naszych Doradców. Rozmowa nie zajmie dużo czasu a na koniec otrzymasz profesjonalny projekt Twojej wymarzonej kuchni. Zapraszamy!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z PROJEKTANTEM >>