Zestaw prysznicowy Rea Bergamo w wersji czarny przecierany to propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do swojej łazienki wyjątkowy, lekko industrialny klimat. Charakterystyczne matowe, przecierane wykończenie nadaje całości mocnego, designerskiego wyrazu, świetnie odnajdując się w aranżacjach loftowych, modern vintage czy eklektycznych. Seria Bergamo to połączenie stylu oraz praktycznych rozwiązań codziennego użytku.
Bergamo czarny przecierany – funkcjonalność i design w jednym
Mieszanka mosiądzu i ABS zapewnia solidność i trwałość komponentów. Zastosowana bateria mechaniczna z ceramiczną głowicą gwarantuje precyzyjne sterowanie wodą oraz długą żywotność. Drążek teleskopowy z zakresem 90–137 cm pozwala dopasować wysokość zestawu do potrzeb użytkowników. W zestawie znajduje się rączka natryskowa z 3 funkcjami strumienia oraz obrotowa wylewka zwiększająca komfort korzystania z prysznica. W komplecie oczywiście elastyczny wąż natryskowy o długości 150 cm.
Najważniejsze informacje:
marka: REA
seria: BERGAMO
kolor: czarny przecierany
typ: zestaw prysznicowy z baterią mechaniczną
materiał wykonania: ABS/mosiądz
rączka natryskowa: 3-funkcyjna
głowica: ceramiczna
wylewka: obrotowa
wąż natryskowy: 150 cm
długość drążka: 90–137 cm
waga: 4,5 kg
rozstaw montażowy: 150 mm
deszczownica: 20,5 cm
Rea Bergamo czarny przecierany to zestaw dla tych, którzy szukają mocnego akcentu wizualnego połączonego z praktycznym i wygodnym użytkowaniem na co dzień.
Długość drążka (cm):
90-137
Rączka natryskowa:
3-funkcyjna
Rodzaj asortymentu:
zestawy prysznicowe
Rodzaj głowicy:
ceramiczna
Rodzaj wylewki:
obrotowa
Wąż natryskowy (cm):
150
Rozstaw [mm]:
150
Wymiary deszczownicy [cm]:
20,5
Kolor:
czarny
Materiał wykonania:
ABS/mosiądz