Wszystkie meble od 10 do 15, a nawet 20% taniej przez
--
Dni
:
--
Godziny
:
--
Minuty
:
--
Sekundy

Fotel Oliwia B Lux

Index
Fotel Oliwia B Lux

Fotel Oliwia B Lux to model, który ma na celu zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości komfort. Praktyczne rozwiązania użyte do jego wykonania sprawiają, że mebel nie tylko cieszy oko, ale także umożliwia komfortowy odpoczynek. Popołudniowy relaks przy czytaniu książki lub oglądaniu filmu staje możliwy dzięki funkcjonalnej konstrukcji fotela. Siedzisko zostało wypełnione sprężyną falistą i formatką

  • Wysyłka w 24h
  • Dostawa:
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Fotel Oliwia B Lux to model, który ma na celu zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości komfort. Praktyczne rozwiązania użyte do jego wykonania sprawiają, że mebel nie tylko cieszy oko, ale także umożliwia komfortowy odpoczynek. Popołudniowy relaks przy czytaniu książki lub oglądaniu filmu staje możliwy dzięki funkcjonalnej konstrukcji fotela. Siedzisko zostało wypełnione sprężyną falistą i formatką bonellową, które odpowiadają za wygodę i wytrzymałość. Produkt występuje w barwie popielatej, która czyni go gustownym elementem dekoracyjnym, pasującym do wnętrz z jasnymi ścianami. Połączony z wersalką z tej samej linii będzie w nim tworzyć ciekawy, kontrastujący z zestaw. Osoby wrażliwe na proste, a jednocześnie piękne konstrukcje docenią gięte gustowne poręcze z drewna bukowego. Barwione na orzechowy kolor doskonale komponują się z szarym obiciem. Niezaprzeczalną zaletą, którą posiada fotel Oliwia B Lux, jest hydrofobowa powierzchnia, która chroni go przed zabrudzeniami, sprawiając, że rozlana ciecz nie wsiąka w materiał.

Specyfikacja

Materiałtkanina

Typ bokówPłozy

Wypełnienie oparciaPianka

Wypełnienie siedziskaSprężyna bonell

Poduszki w komplecieNie

NogiNie

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie