Stoły z krzesłami do kuchni

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 279 - 7049

Wymiary

Wysokość: 74 - 83 cm
Szerokość: 68 - 200 cm
Głębokość: 40 - 162 cm
Zestaw stół i krzesła Izydor 1+4 orzech/biały

Zestaw stół i krzesła Izydor 1+4 orzech/biały

1 19900
w tym 23% vat
szer: 100 cm, gł: 70 cm, wys: 77 cm
Zestaw stół i krzesła Dorian 1+4 biały

Zestaw stół i krzesła Dorian 1+4 biały

2 09900
w tym 23% vat
szer: 130 cm, gł: 100 cm, wys: 77 cm
Zestaw stół i krzesła Arabica

Zestaw stół i krzesła Arabica

31900
w tym 23% vat
szer: 68 cm, wys: 74.5 cm
Zestaw stół i krzesła Mokka 1+4 Silver/Sonoma

Zestaw stół i krzesła Mokka 1+4 Silver/Sonoma

55900
w tym 23% vat
szer: 110 cm, gł: 70 cm, wys: 76 cm
Zestaw stół i krzesła Latte 1+4 White/San Remo

Zestaw stół i krzesła Latte 1+4 White/San Remo

45900
w tym 23% vat
szer: 110 cm, gł: 70 cm, wys: 75.5 cm
Zestaw stół i krzesła Coffy 1+4 Silver/Black

Zestaw stół i krzesła Coffy 1+4 Silver/Black

38900
w tym 23% vat
szer: 110 cm, gł: 70 cm, wys: 75 cm
Zestaw stół i krzesła Espresso 1+4 Black/San Remo

Zestaw stół i krzesła Espresso 1+4 Black/San Remo

59900
w tym 23% vat
szer: 110 cm, gł: 70 cm, wys: 76 cm

Stoły z krzesłami do kuchni

Stoły i krzesła kuchenne - zapewnij idealny wystrój swojej jadalni

Przy wyborze zestawu kuchennego, warto zwrócić uwagę na jego kształt, wielkość oraz materiał. Krzesła powinny być dobrze dopasowane do wielkości i wysokości blatu stołu, przy którym staną zarówno w strefie kuchennej, jadalni, czy salonie. Z tego względu, najlepiej kupować gotowe zestaw stołu i krzeseł. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz pewność, że komplety meblowe wykonane będą z tego samego materiału i w jednakowym stylu oraz doskonale wpiszą się w wizję wnętrzarską twojego domu. Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu przez domowników i członków rodziny, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw z ciekawą propozycją zestawów w różnych kolorach, kształtach i liczbie krzeseł dostosowanej do użytkowników. Propozycje te z pewnością będą funkcjonalnym elementem wykorzystującym przestrzeń mieszkania, ale także ciekawym wizualnie dopełnieniem pomieszczenia i całego wnętrza. Szeroka oferta Abra Meble pozwoli wybrać wymarzony zestaw do każdego mieszkania. Od dziś Wasza jadalnia czy salon stanie się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny i przyjaciół. Rodzinny stół i krzesła do jadalni czy salonu to zdecydowany "must have" każdej Pani Domu.

Stół i krzesła do kuchni - szeroka oferta z myślą o Twoich potrzebach

W ofercie naszej firmy znajdziesz stół i krzesła kuchenne, które zaspokoją wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, co do estetycznej i funkcjonalnej wizji pomieszczenia. Nasze stoły kuchenne z krzesłami charakteryzuje trwałość i stabilność oraz dopracowanie w najmniejszych szczegółach projektu i przemyślany dobór materiałów. Proponujemy model rozkładany, prostokątny, kwadratowy i owalny. W przypadku mniejszych pomieszczeń idealnie sprawdzą się zestawy - stół i 4 krzesła. W przypadku większych pomieszczeń kuchennych połączonych z jadalnią czy salonem idealną propozycją jest komplet z 6, a nawet 8 miejscami. Dostępne są również w wielu wariantach kolorystycznych, od klasycznego, drewna, przez biel, po ciemniejsze zabarwienia. Również bogaty wybór modnych kolorów obicia oraz obszerna propozycja kształtów krzesła daje niemal nieograniczone pole do zaaranżowania pięknej przestrzeni kuchennej, w której przyjemnie spędzisz czas wolny.

Stoły z krzesłami do kuchni– meble uniwersalne

Stół z krzesłami Abra może przyjąć także funkcję ławy do salonu – wiadomo przecież, że niewiele osób może pozwolić sobie na wygospodarowanie osobnego pomieszczenia na jadalnię, ze względu na ograniczone miejsce, więc część jadalna mieszkania znajduje się w salonie. Na co dzień stół i krzesła można ustawić w pobliżu ściany, by nie zajmowały zbyt wiele miejsca, a podczas przyjęć – postawić przy sofie, kanapie czy dostawić krzesła, dzięki czemu usiądzie przy nim więcej osób. Stoły i krzesła w ofercie Abra są na tyle uniwersalne, że śmiało można je łączyć w różne, stylowe kompozycje. Taki zestaw jest zdecydowanie niezbędny w każdej jadalni czy salonie - to nie tylko stół i krzesła, to idealnie dopełnienie wystroju, ale także miejsce do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny czy znajomych.

Zobacz również pozostałe kategorie mebli: zestawy kuchenne, szafki górne, szafki dolne, szafki pod zlewozmywak, cokoły, blaty kuchenne, płytki, fronty kuchenne do szafek oraz stoły.