Zestaw do czyszczenia basenu AQUACLEAR 58794

Kod produktu: MR_8035482
119,00 zł

Kup na raty już od 15 zł/m-c >


Pokaż raty
 • Bezpłatny odbiór towaru
  Bezpłatny odbiór towaru W sklepach stacjonarnych Abra do 9 dni roboczych
 • Dostawa
  Dostawa Do 5 dni roboczych
 • Dostawa
  Kurier już od: 14,99 zł
 • Metody płatności
  Metody płatności
 • pay po
  Kup teraz i zapłać za 30 dni
 • Zadzwoń i zamów
  Zadzwoń i zamów 660 627 627
 • Karta produktu
  Karta produktu Drukuj

Zestaw akcesoriów basenowych Bestway® AquaClear™ to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia łatwe utrzymanie nieskazitelnego stanu Twojego basenu naziemnego. Zawiera kluczowe narzędzia do monitorowania i zarządzania poziomem chloru, odkurzania i zbierania zanieczyszczeń, kontrolowania temperatury wody w basenie oraz naprawy okładziny. Ten wszechstronny zestaw do konserwacji basenu to niezbędny towarzysz każdego sezonu kąpieli!

AquaClear Odkurzacz i zbierak: Zestaw ten obejmuje lekką rurę z wymiennymi końcówkami do odkurzania i zbierania zanieczyszczeń. Odkurzacz łączy się ze standardowym wężem ogrodowym (brak w zestawie), wykorzystując efekt ssania, a końcówka zbieraka posiada trwałą siatkę. Rura jest kompatybilna zarówno z basenami naziemnymi, jak i wkopanymi o długości lub średnicy do 3,96 m (13 stóp).

Dozownik chemiczny ChemGuard™: Ten innowacyjny dozownik chemikaliów zabezpiecza przed bezpośrednim kontaktem z substancjami chemicznymi. Pokrywa pełni funkcję rękawicy ochronnej, umożliwiając bezpieczne obchodzenie się z tabletkami. Dodatkowo posiada blokadę bezpieczeństwa dla dzieci, utrzymując chemikalia wewnątrz dozownika i z dala od małych rąk. Zintegrowany termometr ułatwia odczyt temperatury wody w basenie, podając wartości w stopniach Fahrenheita i Celsjusza.

Paski testowe do basenów i spa 3 w 1: Te paski testowe natychmiastowo pokazują poziomy chloru, pH i całkowitej zasadowości w wodzie. Łatwy system dopasowywania kolorów po zanurzeniu paska pozwala szybko ocenić poziomy chemikaliów w basenie.

Wytrzymałe łaty naprawcze: Łaty naprawcze są wodoodporne, umożliwiając naprawę problemów poniżej linii wodnej basenu lub spa. Są łatwe do stosowania, wystarczy oczyścić uszkodzony obszar, odlepić tył łaty i starannie ją przykleić.

Zestaw AquaClear™ jest kompatybilny z basenami o średnicy do 3,96 m, zapewniając kompleksową pielęgnację, dzięki której Twój basen będzie zawsze gotowy do relaksu i zabawy.

 • Kolor:

  wielokolorowy

 • Rodzaj asortymentu:

  akcesoria do czyszczenia basenów

 • Wymaga złożenia:

  Tak

Produkty alternatywne
Obrazek Automatyczny odkurzacz do czyszczenia basenu 58304
Obrazek Wieloczęściowy zestaw do czyszczenia basenu 58234
Obrazek Siatka do czyszczenia basenu płaska 29050
Obrazek Duża miotła do czyszczenia basenu 45cm 58280
Obrazek Autonomiczny robot do czyszczenia basenu 2,2l 58620
Promocja Wysyłka w 24H

Autonomiczny robot do czyszczenia basenu 2,2l 58620

683,10 zł

Najniższa cena: 759,00 zł

Cena regularna: 759,00 zł

Obrazek Autonomiczny robot do czyszczenia basenu 4l 58622
Obrazek Szczotka do czyszczenia basenu 25,4 cm 29052
Obrazek Zestaw do czyszczenia basenu 3w1 INTEX 29056
Obrazek Duża siatka do czyszczenia basenu 58660