Wysyłka w 24H

Pompa do basenów piaskowa Intex 8000 l/h SX2800 26648

Kod produktu: MR_8034947
909,00 zł

Kup na raty już od 24 zł/m-c >


Pokaż raty
 • Bezpłatny odbiór towaru
  Bezpłatny odbiór towaru W sklepach stacjonarnych Abra do 7 dni roboczych
 • Dostawa
  Dostawa Do 3 dni roboczych
 • Dostawa
  Kurier już od: 24,99 zł
 • Metody płatności
  Metody płatności
 • pay po
  Kup teraz i zapłać za 30 dni
 • Zadzwoń i zamów
  Zadzwoń i zamów 660 627 627
 • Karta produktu
  Karta produktu Drukuj

Pompa do basenów piaskowa Intex 8000 l/h SX2800 26648 to zaawansowane rozwiązanie, które zapewni wydajne i skuteczne filtrowanie wody w największych basenach, takich jak np. modele o średnicy 975 czy 732 cm. Wyposażona w innowacyjne funkcje, ta pompa to kluczowy element systemu filtracji, gwarantujący krystalicznie czystą wodę przez długi czas.

Zadaniem pompy SX2800 jest efektywne przepompowywanie wody, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla basenów o dużych rozmiarach. Pompa jest zalecana do basenów o średnicy wlotów 38 mm, obejmując zarówno większe baseny, jak i te o mniejszych wymiarach. Dzięki temu, bez względu na rozmiar basenu, ta pompa skutecznie zadba o jakość wody.

Wbudowany timer to kolejna zaleta tej pompy, umożliwiający precyzyjne ustawienie interwałów automatycznej pracy. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu, możesz zoptymalizować zużycie energii i dostosować pracę pompy do indywidualnych potrzeb, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów eksploatacji.

Filtracja piaskiem kwarcowym lub szkłem kwarcowym to kluczowy element skutecznego oczyszczania wody. Pompa SX2800 posiada zbiornik o imponującej pojemności 35 kg, co sprawia, że jest ona gotowa sprostać nawet największym wyzwaniom. Średnica ziaren piasku wynosząca 0,40-0,80 mm zapewnia optymalne warunki filtracji, eliminując zanieczyszczenia o różnej wielkości.

Warto zauważyć, że piasek kwarcowy nie jest częścią zestawu, co pozwala dostosować rodzaj filtra do indywidualnych preferencji. Zbiornik antykorozyjny zapewnia trwałość i niezawodność pompy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Moc silnika wynosząca 0,6 KM gwarantuje efektywną pracę, a jednocześnie ogranicza zużycie energii.

Pompa do basenów piaskowa Intex 8000 l/h SX2800 26648 to niezawodne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości filtracji wody w swoim basenie. Dzięki zaawansowanym funkcjom i solidnej konstrukcji, ta pompa doskonale sprawdzi się w codziennym utrzymaniu krystalicznie czystej wody, zapewniając bezpieczeństwo i komfort kąpieli dla całej rodziny.

 • Rodzaj asortymentu:

  pompy basenowe

 • Wymaga złożenia:

  Nie