Komody modułowe Sol, sposób na kreatywną aranżację

Komody modułowe Sol, sposób na kreatywną aranżację

Dobrze wiemy, że w aranżowaniu wnętrz nie ma nic gorszego niż myślenie schematami. Jedno dobre rozwiązanie jest powielane setki razy, a po chwili większość mieszkań wygląda niemal identycznie. Z myślą o pobudzeniu kreatywności oferujemy komody modułowych z linii Sol. Możliwość stworzenia dowolnej kompozycji pozwoli nadać pomieszczeniom niepowtarzalny charakter!

W okresie PRL-u indywidualność była towarem deficytowym. Jeszcze do dziś w wielu mieszkaniach łatwo natknąć się na nieodłączny element wystroju - meblościankę na wysoki połysk. Wprawdzie są to pojemne meble, ale już dawno odeszły do lamusa. Czasy znacząco się zmieniły, a radość z wolności wyrazić można w podejściu do urządzania domu. Pora spojrzeć w przyszłość i rozwinąć skrzydła wyobraźni!

Komoda na miarę czasów i potrzeb

Każde mieszkanie, a nawet pomieszczenie posiada własną specyfikę. Podobnie jest z domownikami. Panie przeważnie potrzebują więcej miejsca na ubrania niż mężczyźni, a dziecięce zabawki przybywają w zastraszającym tempie. Częsta wymiana mebli jest jednak sporym obciążeniem dla budżetu domowego, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Modułowa konstrukcja umożliwia dopasować meble do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Komody modułowe Sol są zbudowane z elementów, które bardzo łatwo rozłączyć i przestawić w inne miejsce. Wystarczy tylko nałożyć jedną część na drugą i gotowe! Jeśli przyjęta wizja ulegnie zmianie, modyfikacja nie przyniesie komplikacji. Wynika to z faktu, że meble modułowe Sol są produkowane w różnych rozmiarach. Od osobistych preferencji zależy liczba kondygnacji, a jedynym ograniczeniem jest tylko dostępna przestrzeń. Zbudowanie niskiej, ale szerokiej szafki? A może wysoka i wąska komoda dopasowana do wnęki? Żaden problem! Koniec z uzależnieniem od wymiarów narzucanych przez producenta.

Elegancja i użyteczność

Meble wyróżnia funkcjonalność oraz gustowne wykończenie. Prostota designu sprawia, że komody idealnie odnajdą się zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Skromność formy osiągnięto poprzez redukcję zbędnych elementów, które mogą uprzykrzać bieżące użytkowanie. Na froncie nie ma uchwytu, zatem nie trzeba obawiać się o rozdarcie materiału przy wyciąganiu ubrań. Starannie wykonane meble są dostępne w aż sześciu zestawieniach kolorystycznych. Unikalne połączenia bieli, sonomy, grafitu i czerni może olśnić gości, jeśli wybierze się wersję z połyskiem. Dla zwolenników skromności przygotowano także matową odsłonę.

Komody Sol świetnie sprawdzają się jako wyposażenie różnych pomieszczeń i doskonale spełniają odpowiednie funkcje. Ze względu na dużą pojemność umieszczenie ich w przedpokoju pozwala przechować rzeczy, których nie używa się na co dzień. Stojąc w salonie nadają pomieszczeniu splendoru, zaś w sypialni model komody P2 (link) może przeistoczyć się w wygodną szafkę nocną. Liczba zastosowań mebli modułowych przekonuje coraz więcej indywidualistów ceniących skuteczne rozwiązania.