Nowość w ofercie – meble kuchenne dla każdego

Nowość w ofercie – meble kuchenne dla każdego

Dzięki zakupom w Abra umeblujesz już nie tylko salon, jadalnię, pokój dzienny czy jadalnię – w naszej ofercie niedawno pojawiły się bardzo estetyczne, nowoczesne i – co najważniejsze – funkcjonalne systemy mebli kuchennych. W czym tkwi ich wyjątkowość? Poszczególne meble wchodzące w skład systemu można ze sobą zestawiać w dowolny sposób, komponując meble idealne do danej kuchni!

Kto zgadza się ze stwierdzeniem, że to właśnie w kuchni tak naprawdę koncentruje się życie rodzinne? Wspólne śniadania i kolacje, gotowanie, długie rozmowy przy kuchennym stole – to wszystko integruje rodzinę i buduje wzajemne więzi. Dlatego też, naszym zdaniem, kuchnia musi być funkcjonalna i przytulna. Efekt taki pomogą osiągnąć meble kuchenne z naszej oferty.

Meble kuchenne Abra – skompletuj zestaw idealny!

Nasze meble kuchenne wyróżniają się przede wszystkim swoją modułowością – każdy w dosłownie kilka chwil może stworzyć zestaw idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wystarczy do tego kilka kroków. Najpierw wybiera się jeden z dwóch dostępnych kolorów korpusów, następnie dopasowuje się wybrany odcień frontów (uwaga – jest ich u nas aż jedenaście!), a na koniec całość uzupełnia się w uchwyty. Efekt? Zachwycająca kuchnia nowoczesna, meble kuchenne do wnętrza w stylu skandynawskim, przytulna i ciepła kuchnia rustykalna – urządzasz tak, jak chcesz!

Meble kuchenne do wnętrz małych i dużych

Decydując się na zakup naszych mebli kuchennych możesz również samodzielnie zdecydować, z ilu konkretnie elementów będzie składał się Twój zestaw. Podstawa to sześć szafek – trzy górne i trzy dolne. To rozwiązanie dedykowane jest małym kuchniom, w których nie ma miejsca na wstawienie zbyt wielu mebli. Jeśli jednak dysponujesz większą przestrzenią lub po prostu potrzebujesz dodatkowych mebli, swój zestaw możesz rozbudować o dowolną liczbę szafek: górnych, dolnych, narożnych, a nawet o zabudowę lodówki! Aby były one jak najbardziej funkcjonalne, można je wyposażyć w dodatkowe akcesoria: wkłady szufladowe, półki obrotowe, kosze cargo czy ociekarki. Prawda, że praktyczne?

Co jeszcze trzeba wiedzieć o naszych meblach kuchennych?

Meble kuchenne z naszej oferty to także szereg wyjątkowych rozwiązań, dzięki którym będą w doskonałym stanie służyć przez wiele lat! I tak wykonane zostały z najwyższej jakości płyt meblowych – odpornych na zadrapania i zarysowania, łatwych do utrzymania w czystości. Co więcej, wszystkie zostały pokrytą specjalną powłoką antybakteryjną, która hamuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów i dzięki temu zwiększa bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Z kolei innowacyjne obrzeża ABS są odporne zarówno na działanie wilgoci, jak i wysokich temperatur – o oba te czynniki w kuchni nietrudno…

Co jeszcze trzeba wiedzieć? Nasze meble kuchenne, a konkretniej – górne szafki klapowe wyposażone zostały w podnośniki pneumatyczne, dzięki czemu bardzo łatwo się otwierają. Nie można zapominać o specjalnych, cicho pracujących zawiasach – domowników już nigdy nie obudzi trzaskająca w kuchni szafka! Szuflady posiadają metalowe prowadnice, dzięki którym lekko się otwierają i zamykają, zaś szafki z wywietrznikami zapewniają stały dopływ świeżego powietrza. Jesteśmy pewni, że spełni to oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników!